W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Warsztaty unifikacyjne z ratownictwa chemicznego i ekologicznego

04.10.2021

Dwaj strażacy ubrani w specjalistyczne ubrania ochronne podczas warsztatów z ratownictwa chemiczno-ekologicznego

W dniu 30.09.2021 w JRG Gliwice Łabędy odbyły się warsztaty unifikacyjne z ratownictwa chemicznego i ekologicznego realizowanego przez KSRG w zakresie podstawowym, organizowane przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach.

Warsztaty adresowane były do kadry instruktorskiej województwa śląskiego. Polegały na przeanalizowaniu i porównaniu programu szkolenia z ratownictwa chemicznego i ekologicznego realizowanego przez KSRG w zakresie podstawowym zatwierdzonym przez KG PSP w 2015 r. oraz skryptu do ratownictwa chemicznego i ekologicznego realizowanego przez KSRG w zakresie podstawowym zatwierdzonym przez KG PSP w 2019 r.  Podczas warsztatów przeprowadzono również ćwiczenia elementów, które będą wprowadzone na szkoleniach z ratownictwa chemicznego i ekologicznego, realizowanych przez Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach w najbliższych tygodniach. 

Warsztaty prowadził  kpt. Tomasz Michalik - zastępca naczelnika Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach, a czynnymi uczestnikami warsztatów byli:  
•    kpt. Dunat Robert z SGRChem-Eko Bielsko-Biała
•    asp. Jędrysik Adam z SGRChem-Eko Bielsko-Biała
•    kpt. Świerczek Piotr z SGRChem-Eko Katowice- Piotrowice
•    st. asp. Moczek Marek z SGRChem-Eko Katowice- Piotrowice
•    mł. asp. Korzonek Adam z SGRChem-Eko Gliwice - Łabędy
•    asp. sztab. Dąbek Marcin z SGRChem-Eko Częstochowa
•    asp. Sowa Michał z SGRChem-Eko Gliwice - Łabędy

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}