W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

XXVII Mistrzostwa woj. śląskiego Strażaków PSP w futsalu o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

19.11.2021

Zwycięzcy Halowych Mistrzostw woj. śląskiego Strażaków PSP w futsalu wraz z Śląskim Komendantem Wojewódzkim PSP nadbryg. Jackiem Kleszczewskim, Wiceprezydentem Miasta Katowice Panem Waldemarem Bojarunem oraz Komendantem Miejskim PSP w Katowicach st. bryg. Arkadiuszem Korzeniewskim.

W dniach 18-19 listopada 2021 roku, w Katowicach odbyły się XXVII Mistrzostwa woj. śląskiego Strażaków PSP w futsalu o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Turniej finałowy odbył się w Hali OS Szopienice w Katowicach. Organizatorem była Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach oraz Komenda Miejska PSP w Katowicach. 

Do Zawodów zgłosiło się 21 zespołów z komend powiatowych i miejskich PSP z terenu województwa, Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie oraz Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach - razem około 210 zawodników. Najlepszymi drużynami Mistrzostw zostali zawodnicy z KM PSP w Tychach, KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju oraz KM PSP w Katowicach, zajmując kolejno pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce. 

Tytuł najlepszego zawodnika Mistrzostw zdobył Mirosław Stabla z KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju, najlepszego bramkarza – Marcin Musioł także z KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Królem strzelców tegorocznych Mistrzostw został Wojciech Kołek z KM PSP w Bielsku-Białej. 
Puchar i nagrody wręczył Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski, Wiceprezydent Miasta Katowice Pan Waldemar Bojarun oraz Komendant Miejski PSP w Katowicach st. bryg. Arkadiusz Korzeniewski. 

Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:
Miejsce 1: KM PSP Tychy
Miejsce 2: KM PSP Jastrzębie-Zdrój 
Miejsce 3: KM PSP Katowice
Miejsce 4: Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie 
Miejsce 5: KM PSP Rybnik
Miejsce 6: KM PSP Gliwice
Miejsce 7: KM Bielsko-Biała
Miejsce 8: KM PSP Dąbrowa Górnicza

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}