W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Obóz kondycyjno-szkoleniowy SGRW "Głuchołazy"

14.09.2021

W dniach 06-09.09.2021 roku odbył się obóz kondycyjno-szkoleniowy dla Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wysokościowego z JRG Głuchołazy (woj. opolskie) i JRG Radzionków (woj. śląskie) w okolicach miejscowości Olsztyn.

Zdjęcie przedstawia członków grupy SGRW Głuchołazy i SGRW Radzionków podczas obozu kondycyjno-szkoleniowego w okolicy Olsztyna.

Strażacy w okolicach jury krakowsko-częstochowskiej mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności na formacjach skalnych oraz jaskiniach pionowych i poziomych.

Intensywny czas ćwiczeń spędzony w pięknym otoczeniu okolic miejscowości Olsztyn w województwie śląskim, pozwolił wszystkim członkom SGRW na doskonalenie znanych i poznanie nowych technik oraz na wymianę doświadczeń pomiędzy grupą z województwa opolskiego i śląskiego.

Obozy kondycyjno- szkoleniowe wpływają pozytywnie na utrzymanie wysokiego poziomu wyszkolenia ratowników Specjalistycznych Grup Ratownictwa Wysokościowego PSP.

Opracowanie: mł. kpt. Grzegorz Piśniak wojewódzki koordynator ratownictwa wysokościowego KW PSP w Opolu
Zdjęcia: JRG Głuchołazy

Zdjęcia (9)