W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podziękowania za pomoc w organizacji ćwiczeń krajowych

22.11.2021

22 listopada 2021 roku Opolski Komendant Wojewódzki PSP w Opolu st. bryg. Krzysztof Kędryk, Zastępca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu st. bryg. Arkadiusz Kuśmierski oraz Komendant Powiatowy PSP w Nysie bryg. Paweł Gotkowski i Dowódca JRG w Nysie kpt. Dariusz Pryga spotkali się z przedstawicielami władz uczelni oraz studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, którzy pomagali przy organizacji ćwiczeń krajowych pk. „Opolskie 2021”.

Studenci oraz przedstawiciele władz uczelni PWSZ w Nysie na spotkaniu z Opolskim Komendantem Wojewódzkim PSP w Opolu. Pamiątkowe wspólne zdjęcie.

Opolski Komendant Wojewódzki PSP w Opolu podziękował zgromadzonym na spotkaniu za zaangażowanie w ćwiczenia, a następnie każdemu wręczył drobny upominek nawiązujący do powiatu nyskiego, Nysy oraz samych ćwiczeń.

W dalszej części spotkania wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz lokalnych przedsiębiorstw, które wsparły i aktywnie włączyły się w organizację ćwiczeń krajowych.

Opolski Komendant Wojewódzki PSP w Opolu wraz z Zastępcą Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu w podziękowaniu wręczył każdemu pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników ćwiczeń „Opolskie 2021” wykonane na obozowisku oraz statuetkę do nich nawiązującą.  

Opracowanie: asp. Łukasz Nowak oficer prasowy OKW PSP w Opolu
Zdjęcia: asp. sztab. Adam Kurek KP PSP w Nysie

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}