Strażacy z Opolszczyzny wicemistrzami IX Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Siatkówce Plażowej

16.06.2023

Reprezentacja strażaków województwa opolskiego w siatkówce plażowej w składzie mł. kpt. Jakub Korczyn oraz ogn. Michał Nalborski zostali wicemistrzami IX Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Siatkówce Plażowej.

Wspólne zdjęcie udekorowanych zawodników Mistrzostw, wraz ze strażakami oraz gośćmi. W tle banner Mistrzostw.

16 czerwca 2023 roku zakończyły się IX Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w Siatkówce Plażowej we Wrześni w województwie wielkopolskim.

Komendę Wojewódzką PSP w Opolu podczas Mistrzostw reprezentowało 6 funkcjonariuszy PSP.

Z dumą informujemy, iż po raz kolejny strażacy z województwa opolskiego uplasowali się na podium Mistrzostw Polski. Tym razem para mł. kpt. Jakub Korczyk - KP PSP Krapkowice oraz ogn. Michał Nalborski - KP PSP Nysa sięgnęła po srebrne 🏅 medale.

Wysoką lokatę zajęła również para st. kpt. Bartłomiej Baniak - KM PSP Opole i asp. Marcin Melnarowicz - KW PSP Opole. Nasi mistrzowie sprzed roku, uplasowali się tym razem na 8 pozycji. Natomiast st. kpt. Krzysztof Grzyb - KP PSP Namysłów wraz z asp. Oskarem Ułamkiem - KM PSP Opole, zostali sklasyfikowani na 9 pozycji.

Serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników.

Opracował: mł. asp. Marcin Bulak KW PSP Opole

Zdjęcia: st. kpt. Krzysztof Grzyb KP PSP Namysłów