W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane kontaktowe

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
ul. Mochnackiego 4
35-016 Rzeszów
NIP: 813-12-89-353

Centrala
tel.: 17 7470200
tel. MSWiA: 821-2442

Sekretariat
tel.: 17 852 36 00, 17 74 70 223
fax: 17 74 70 123
e-mail: biuro@podkarpacie.straz.pl
tel. MSWiA: 821-2445

Elektroniczna skrzynka podawcza (ePUAP)

Inspektor Ochrony Danych
mł. kpt. mgr Urszula Rędziniak
iod@podkarpacie.straz.pl
tel. 17 7470224

Stanowisko Kierowania Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej
tel.: 17 852 36 02, 17 74 70 219
fax: 17 862 20 97
e-mail: skpkw@podkarpacie.straz.pl
tel. MSWiA: 821-2444

Ośrodek Szkolenia w Nisku
ul. Nowa 42
37-400 Nisko
tel. 15 841 48 07, 15 841 47 79
fax. 15 841 29 58
e-mail: osnisko@podkarpacie.straz.pl

Rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP
bryg. mgr inż. Marcin Betleja
tel. kom.: 603 951 428
tel. 17 7470228
rzecznik@podkarpacie.straz.pl

UWAGA! Rzecznik prasowy odpowiada tylko na pytania kierowane przez dziennikarzy!

Psycholog
st. sekc. Joanna Jaskot
tel. kom.: 726 001 508
tel. 15 841 47 79 wew. 52
j.jaskot@podkarpacie.straz.pl

Koordynatorzy do spraw dostępności w KW PSP w Rzeszowie
bryg. Andrzej Lonc
tel. 17 7470121
a.lonc@podkarpacie.straz.pl

mł. bryg. Wojciech Polak
tel. 17 7470245
w.polak@podkarpacie.straz.pl

mł. kpt. Andrzej Szeliga
tel. 17 7470203
a.szeliga@podkarpacie.straz.pl

Grażyna Dec
17 7470135
g.dec@podkarpacie.straz.pl

Redakcja BIP:
rzecznik@podkarpacie.straz.pl

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.11.2020 11:54 Marcin Betleja
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Kadr, Organizacji i Nadzoru
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dane kontaktowe 4.0 10.11.2020 09:32 Marcin Betleja
Dane kontaktowe 3.0 06.11.2020 13:24 Marcin Betleja
Dane kontaktowe 2.0 06.11.2020 13:23 Marcin Betleja
Dane kontaktowe 1.0 02.11.2020 11:54 Marcin Betleja

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP