W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Struktura

Naczelnik Wydziału Operacyjnego
st. bryg. mgr inż. Ireneusz Szpyrka
i.szpyrka@podkarpacie.straz.pl

Naczelnik Wydziału Kontrolno-Rozpoznawczego
st. bryg. mgr inż. Piotr Wdowik
p.wdowik@podkarpacie.straz.pl

Wydział Kadr, Organizacji i Nadzoru
st. bryg. mgr inż. Paweł Furman
p.furman@podkarpacie.straz.pl

Główny Księgowy
mgr inż. Iwona Pikor
i.pikor@podkarpacie.straz.pl

Naczelnik Wydziału Logistyki
st. bryg. mgr inż. Stanisław Perlak
s.perlak@podkarpacie.straz.pl

Naczelnik Wydziału Informatyki i Łączności
st. bryg. mgr inż. Anna Gil
a.gil@podkarpacie.straz.pl

Naczelnik Ośrodka Szkolenia
bryg. mgr inż. Waldemar Kozak
w.kozak@podkarpacie.straz.pl

Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Obsługi Prawnej
st. kpt. radca prawny Agnieszka Potocka-Jurczyk
a.potocka@podkarpacie.straz.pl

Kapelan Wojewódzki Strażaków
ks. mgr Paweł Samborski

Psycholog
st. sekc. Joanna Jaskot
tel. kom.: 726 001 508
tel. 15 8414779 wew. 52
j.jaskot@podkarpacie.straz.pl

Inspektor Ochrony Danych
mł. kpt. mgr Urszula Rędziniak
iod@podkarpacie.straz.pl

Rzecznik Prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP
bryg. mgr inż. Marcin Betleja
tel. kom.: 603 951 428, tel 17 7470228
rzecznik@podkarpacie.straz.pl

Koordynatorzy do spraw dostępności w KW PSP w Rzeszowie
bryg. Andrzej Lonc
tel. 17 7470121
a.lonc@podkarpacie.straz.pl

mł. bryg. Wojciech Polak
tel. 17 7470245
w.polak@podkarpacie.straz.pl

mł. kpt. Andrzej Szeliga
tel. 17 7470203
a.szeliga@podkarpacie.straz.pl

Grażyna Dec
17 7470135
g.dec@podkarpacie.straz.pl

 

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.11.2020 11:43 Marcin Betleja
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Kadr, Organizacji i Nadzoru
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Struktura 4.0 18.12.2020 10:13 Marcin Betleja
Struktura 3.0 18.11.2020 10:07 Marcin Betleja
Struktura 2.0 02.11.2020 11:48 Marcin Betleja
Struktura 1.0 02.11.2020 11:43 Marcin Betleja

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP