W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KW PSP w Rzeszowie nominowana do nagrody w II edycji konkursu „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”

05.10.2021

Zdjęcie wykonane w pomieszczeniu. Na pierwszym planie sześć osób stojących w szeregu. Pięć z nich trzyma oprawione w ramki dyplomy. Wśród nich funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej w stopniu generała, w mundurze wyjściowym.

1 października br. podkarpacki komendant wojewódzki PSP nadbryg. Andrzej Babiec uczestniczył w uroczystej gali, podczas której wyłoniono laureatów II edycji konkursu „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”, skierowanego do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie została nominowana do tej prestiżowej nagrody w kategorii „Bezpieczny region” za projekt „Rozbudowa systemu łączności Państwowej Straży Pożarnej województwa podkarpackiego dla potrzeb usprawnienia koordynacji działań ratowniczo-gaśniczych.”

W ramach konkursu, którego organizatorem jest urząd marszałkowski, kapituła nominowała 25 projektów po 5 w każdej kategorii konkursowej. W lipcu i sierpniu odbyły się wizyty u nominowanych, których celem było zebranie materiału fotoreporterskiego i przygotowanie raportu.

Nominację, z rąk członka zarządu województwa podkarpackiego Anny Huk, odebrał nadbryg. Andrzej Babiec.

Opracowanie: bryg. Marcin Betleja, KW PSP w Rzeszowie
Zdjęcie: Maciej Rałowski/ralowski.pl

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}