W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta zbiórka w Komendzie Powiatowej PSP w Stalowej Woli

15.11.2021

Uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Stalowej Woli mł. bryg. Szczepana Kozioł

15 listopada w stalowowolskiej komendzie powiatowej PSP odbył się uroczysty apel z okazji powołania na stanowisko komendanta powiatowego PSP mł. bryg. mgr. Szczepana Kozioł.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku, który odebrał zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP. Po odczytaniu decyzji o powołaniu mł. bryg. Szczepana Kozioł na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Stalowej Woli głos zabrał zastępca komendanta powiatowego PSP w Stalowej Woli st. bryg. Leszek Zieliński który odczytał rys z przebiegu służby nowego szefa stalowowolskich strażaków.

Po odczytaniu rysu nastąpiło uroczyste przejęcie obowiązków przez nowego komendanta w obecności pocztu sztandarowego. Głos zabrali zaproszeni goście którzy wygłosili okolicznościowe przemówienia. Uroczystość zakończyło odprowadzenie sztandaru i złożenie meldunku zastępcy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP.

W apelu uczestniczyli sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber, senator RP Janina Sagatowska, zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Daniel Dryniak, kapelan powiatowy strażaków ks. Zygmunt Lipiec, przedstawiciele samorządu powiatu stalowowolskiego na czele z prezydentem miasta Lucjuszem Nadbereżnym i starostą stalowowolskim Januszem Zarzecznym, zaprzyjaźnieni funkcjonariusze służb mundurowych, oraz emeryci pożarnictwa.

Opracował: st. kpt. Krystian Bąk, KP PSP Stalowa Wola
Zdjęcia: kpt. Dawid Sagan, KP PSP Stalowa Wola

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}