W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

GovTech Forum for Start-up

18.10.2021

Ambasador RP prof. Andrzej Przyłębski gościł 18.10 br. grupę polskich przedsiębiorców z 10 startupów, wyselekcjonowanych w drodze konkursu w ramach wydarzenia Centrum GovTech w KPRM ,,GovTech Forum for Start-up”. Ambasada RP w Berlinie jest strategicznym partnerem wydarzenia.

Grupowe

W trakcie otwarcia spotkania Ambasador RP prof. Andrzej Przyłębski podkreślił istotną rolę innowacji w budowie nowoczesnej i konkurencyjnej gospodarki. Zapewnił o  wsparciu rządu oraz polskiej dyplomacji dla wzmacniania polskiego sektora startupów, który odgrywać będzie coraz istotniejszą rolę w procesie transformacji polskiej gospodarki.

Minister Justyna Orłowska - Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech - w trakcie wydarzenia powiedziala, że "Polska Misja została powołana jako "Przedstawicielstwo Handlowe", a Ambasada nadal wypełnia obowiązek promowania tego, co najlepsze w Polsce – kreatywności i innowacyjności". Minister podziękowała za okazaną gościnność i wyraziła nadzieję, że dzięki takim spotkaniom wspólnie przyczynimy się do rozwoju polskich małych firm z wielkimi pomysłami.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}