W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kongres MADE IN POLAND w Berlinie

30.06.2021

Kongres polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców „Made in Poland” zostanie zorganizowany w dniach 1-2 lipca 2021 r. w Berlinie przez Polską Agencję Przedsiębiorczości (P.A.P.) pod patronatem Ambasadora RP w Niemczech, prof. Andrzeja Przyłębskiego.

Kongres MADE IN POLAND w Berlinie. Grafika okolicznościowa

Kongres „Made in Poland” ma na celu promocję polskiej gospodarki poprzez wyeksponowanie potencjału polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

Na konferencję zaproszeni zostali przedstawiciele kluczowych polskich oraz niemieckich przedsiębiorstw i instytucji, zaangażowanych w polsko-niemiecką wymianę handlową i inwestycje bezpośrednie.

Przewidywany jest udział ponad 100 przedstawicieli organizacji pracodawców, ubezpieczeń społecznych (w tym szefowa ZUS, prof. Gertruda Uścińska), przedsiębiorców, naukowców i dyplomatów z obu krajów, którzy będą debatować w kilku panelach tematycznych nad zagadnieniami takimi jak : polski sukces makroekonomiczny na tle innych członków UE, miejsce Polski jako coraz powszechniejszego celu niemieckich inwestycji, unijna polityka klimatyczna i energetyczna jako szansa dla handlu i inwestycji modernistycznych w Polsce, promocja polskich firm sektora cyfrowego i polskich innowacji przemysłowych.

Impreza wpisuje się w rosnące znaczenie Polski, Grupy V4, regionu Europy Środkowo-Wschodniej i obszaru Trójmorza dla niemieckiej gospodarki. Podczas uroczystej gali kończącej kongres Ambasador Andrzej Przyłębski uhonoruje medalami „Made in Poland” wyróżniających się biznesmenów i działaczy gospodarczych.

Materiały

Strona organizatora Kongresu Made in Poland

Wideo