W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur konsularny w Dunedin

25.11.2021

Ambasada RP w Wellingtonie informuje, iż 17 grudnia 2021 r. w godzinach 11:00 – 18:00 odbędzie się dyżur paszportowy konsula RP w Dunedin.

Komunikat

Dyżur odbędzie się w Fletcher Lodge, 276 High Street, Dunedin.

Zapisów można dokonywać kontaktując się z Ambasadą RP w Wellingtonie pod nr tel. 04-499-7844 lub pocztą elektroniczną: wellington.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Na spotkanie należy przygotować komplet dokumentów i ich kopie oraz prawidłowe fotografie paszportowe. Informacje o dokumentach, wymogach odnośnie zdjęć oraz wzór wniosku paszportowego (który należy wcześniej wydrukować dwustronnie na 1 kartce A4 i wypełnić) znajdują się na następującej stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/nowazelandia/paszporty

Dyżur przeznaczony jest wyłączenie w celu złożenia wniosków paszportowych.

Preferowana forma płatności to debetowa karta płatnicza (EFTPOS).

Dyżur może być odwołany w przypadku wprowadzenia przez lokalne władze obostrzeń uniemożliwiających bezpośrednią obsługę konsularną. 

{"register":{"columns":[]}}