W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Śledź na bieżąco kolejne etapy Konkursu Chopinowskiego

11.10.2021

Od 2 do 23 października 2021 roku Warszawa jest stolicą światowej pianistyki jako organizator XVIII Konkursu Chopinowskiego.

konkurs_chopinowski

Konkurs Chopinowski jest najważniejszym wydarzeniem muzycznym w Polsce i jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Obok olbrzymiej roli jaką pełni w popularyzacji muzyki Chopina, odkrywa największe talenty pianistyczne, zapewniając młodym muzykom najskuteczniejszy start w międzynarodowej karierze. Jest źródłem wielokulturowej polaryzacji, którą świat obserwuje w różnorodnych interpretacjach muzyki genialnego kompozytora. Pierwszy Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie odbył się w 1927 roku.

Zapraszamy do korzystania ze streamingu 4K z Konkursu, który dostępny jest przez cały okres jego trwania na stronie: https://chopin2020.pl/pl/multimedia/competition-transmission

Wszelkie informacje dotyczące 18. Konkursu Chopinowskiego oraz wyniki kolejnych etapów dostępne są na stronie internetowej: https://chopin2020.pl/pl

 

Wideo

{"register":{"columns":[]}}