W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Biuro Obsługi Interesantów

W Prokuraturze Okręgowej nie wydzielono specjalnej komórki do spraw obsługi interesantów. W prowadzonych sprawach można kontaktować sie z odpowiednim  sekretariatem  lub prokuratorem (Kontakt z nami).

Dokumenty można przesyłać pocztą, składać w biurze podawczym. 

Na czas obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii oraz z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obowiązku ochrony życia i zdrowia pracowników - wyłącza się możliwość wejścia osób trzecich (nie będących pracownikami prokuratury lub podmiotów wykonujących pracę na zlecenie prokuratury) do budynku prokuratur okręgu toruńskiego.
Wstęp możliwy jest jedynie dla funkcjonariuszy Policji i innych służb w wypadku wykonywania niezbędnych czynności służbowych, osób doprowadzonych lub wezwanych w związku z koniecznością przeprowadzenia z ich udziałem czynności procesowych oraz posiadających indywidualną zgodę kierownika jednostki.

Informacje o dostepności dla osób z niepełnosprawnościami podano w zakładce Prokuratura bez barier.

{"register":{"columns":[]}}