W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat w związku z zagrożeniem zarażaniem wirusem SARS-CoV-2

W związku z sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy o konieczności telefonicznego informowania jednostki przez uczestników postępowań prowadzonych w Prokuraturze Regionalnej we Wrocławiu o kwarantannie albo o uzasadnionym podejrzeniu zarażenia lub kontaktu z osobą chorą, przed terminem czynności procesowych, które miałyby być wykonywane z ich udziałem.      

Z uwagi na obowiązywanie na terenie całego kraju Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U.2020.491 z późn. zm.)  i wynikających z tego powodu ograniczeń i obostrzeń w kontaktach w obiektach zamkniętych, należy dochować powinności dotyczących zasłaniania ust i nosa, dystansu oraz dezynfekcji rąk.

{"register":{"columns":[]}}