W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowa Wiceprezes Prokuratorii Generalnej

06.07.2021

Pani Luiza Modzelewska, dotychczasowa Dyrektor Departamentu Osób Prawnych I w Prokuratorii Generalnej, została powołana przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego na stanowisko Wiceprezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej z dniem 6 lipca 2021 roku.

n/a

Nowa Wiceprezes od 2019 r. jest radcą Prokuratorii Generalnej RP, odbyła także aplikację adwokacką i wykonywała zawód adwokata. Wcześniej pracowała jako zastępca Dyrektora Departamentu Doskonalenia Regulacji Gospodarczych w Ministerstwie Rozwoju, a następnie w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Jest doświadczoną prawniczką, reprezentującą kluczowe państwowe osoby prawne zarówno w postępowaniach sądowych, jak i mediacjach czy koncyliacjach. W dotychczasowej pracy kładzie też szczególny nacisk na opracowywanie i promowanie dobrych praktyk kontraktowych, zagadnienia legislacyjne i polubowne rozwiązywanie sporów.

Akt powołania wręczył dziś Pan Mariusz Haładyj, Prezes Prokuratorii Generalnej RP, a w uroczystości wziął również udział Pan Artur Woźnicki, Wiceprezes Prokuratorii Generalnej RP.

Pani Prezes Luizie Modzelewskiej serdecznie gratulujemy!

Zdj. PGRP

Zdjęcia (2)