Tytuł/stanowisko: Nauczyciel skrzypiec

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. K. Komedy w Lubaczowie zatrudni od dnia 1 września 2023 r. nauczyciela skrzypiec w pełnym wymiarze czasu pracy - na stałe

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 27-02-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r. w pełnym wymiarze czasu pracy - na stałe + godziny ponadwymiarowe

Zakres obowiązków

Nauka gry na skrzypcach, proadzenie zespołów instrumentalnych

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: podkarpackie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. K. Komedy w Lubaczowie, ul. Rynek 24, 37-600 Lubaczów

Wymagania

Kwalifikacje do naucznia przedmiotu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych

Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Podanie o pracę. Zgoda na przetwarzanie danych osbowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyny
  • godziny ponadwymiarowe
  • świadczenia socjalne

Pierwsza publikacja:
09.02.2023 14:51 Radosław Czajkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Radosław Czajkowski
Oferta pracy: Nauczyciel skrzypiec 4.0 27.02.2023 11:26 Radosław Czajkowski
Oferta pracy: Nauczyciel skrzypiec 3.0 27.02.2023 11:24 Radosław Czajkowski
Oferta pracy: Nauczyciel skrzypiec 2.0 09.02.2023 14:52 Radosław Czajkowski
Nauczyciel skrzypiec 1.0 09.02.2023 14:51 Radosław Czajkowski