Kwartet smyczkowy PSM na Forum Eksperckim "Medyk wobec agresji"
10.06.2026
W dniu 10 czerwca 2026 roku w Sali Królewskiej naszej szkoły odbyło się Forum Eksperckie „Profesjonaliści o granicach pomocy i granicy bezpieczeństwa".
Wydarzenie uświetnił swoim występem Kwartet smyczkowy prowadzony przez nauczyciela Ryszarda Kuska.
W zespole zagrali:
- Aniela Serafińska – I skrzypce
- Hanna Skolimowska – II skrzypce
- Magdalena Hyjek – altówka
- Magdalena Pazdro – wiolonczela
Gratulujemy!