Powrót

Sukcesy organistów PSM na konkursie w Radomyślu Wielkim

11.06.2026

Uczniowie klasy organów z dyplomami pozują z nauczycielką i dyrektorem w sali z organami i fortepianem po I Konkursie Organowym dla Szkół Muzycznych I stopnia w Radomyślu Wielkim.

W dniu 11 czerwca 2026 roku w Kościele Przemienienia Pańskiego w Radomyślu Wielkim odbył się I Konkurs Organowy dla Szkół Muzycznych I stopnia.

Przewodniczącym Jury był prof. dr hab. Dariusz Bąkowski-Kojs z Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów naszej szkoły z klasy organów nauczyciela Agnieszki Kramarz, którzy osiągnęli następujące wyniki:

  • Grupa pierwsza: I miejsce – Rafał Smolak, III miejsce – Zuzanna Golba
  • Grupa druga: II miejsce – Michał Kaliński
  • Grupa trzecia: II miejsce – Radzimir Sieńkowski, III miejsce – Emilia Kotwica

Gratulujemy sukcesów uczniom, nauczycielce oraz rodzicom!

{"register":{"columns":[]}}