Koncert pierwszoklasistów - 22.06.2026
22 czerwca 2026r. w sali koncertowej naszej szkoły odbyły się dwa kolejne KONCERT PIERWSZOKLASISTÓW. Ten rok był dla naszych najmłodszych stażem uczniów nowym wyzwaniem, pełnym ciekawej nauki o muzyce i gry na instrumencie. Podczas koncertów usłyszeliśmy gitarzystów, klarnecistki, wiolonczelistkę, akordeonistów, perkusistów, flecistki i saksofonistów. BRAWO WY! Było świetnie!
Fot. Nikola Freda
Zdjęcia (30)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.
Pokaż zdjęcie 18 z galerii.
Pokaż zdjęcie 19 z galerii.
Pokaż zdjęcie 20 z galerii.
Pokaż zdjęcie 21 z galerii.
Pokaż zdjęcie 22 z galerii.
Pokaż zdjęcie 23 z galerii.
Pokaż zdjęcie 24 z galerii.
Pokaż zdjęcie 25 z galerii.
Pokaż zdjęcie 26 z galerii.
Pokaż zdjęcie 27 z galerii.
Pokaż zdjęcie 28 z galerii.
Pokaż zdjęcie 29 z galerii.
Pokaż zdjęcie 30 z galerii.