Tytuł/stanowisko: Woźny/Konserwator

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Janiny Garści w Tczewie zatrudni od dnia 13 listopada 2023 r. woźnego/konserwatora w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 21-10-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od 13 listopada 2023 r. w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac awaryjnych w szkole
  • drobne naprawy oraz konserwacje
  • dbałość o czystość terenu szkoły
  • obsługa szatni

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: pomorskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Janiny Garści, ul. Plac św. Grzegorza 6, 83-110 Tczew

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw

Podanie o pracę. Zgoda na przetwarzanie danych osbowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • świadczenia socjalne

Pierwsza publikacja:
06.10.2023 13:03 Karolina Borris
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Karolina Borris
Oferta pracy: woźny/konserwator 3.0 23.10.2023 09:16 Karolina Borris
Oferta pracy: woźny/konserwator 2.0 20.10.2023 11:56 Karolina Borris
Oferta pracy: woźny/konserwator 1.0 06.10.2023 13:03 Karolina Borris