Oferta pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej

06.09.2022

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej ul. Broniewskiego 21, 43-300 Bielsko-Biała poszukuje kandydatów, na 1 stanowisko: stażysty lub młodszego asystenta Sekcji Higieny Dzieci i Młodzieży w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej

Informacja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej

wymiar etatu: pełny etat

m-ce wykonywania pracy: obszar działania Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bielsku-Białej  (Bielsko-Biała i powiat bielski)

główne obowiązki:

  • prowadzenie bieżącego nadzoru nad placówkami oświatowymi, wychowawczymi i szkołami wyższymi na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego,
  •  prowadzenie dokumentacji

Wykształcenie:  wyższe o kierunku:  medycznym, pedagogicznym, zdrowia publicznego

Wymagania konieczne:

  • prawo jazdy kat. „B”
  • biegła obsługa komputera w środowisku MS Office

Wymagania pożądane:

  • znajomość zasad funkcjonowania Państwowej Inspekcji Sanitarnej,
  • znajomość przepisów postępowania administracyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, komunikatywność

Inne informacje: umowa na 3 miesięczny okres próbny z zamiarem zawarcia umowy o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty i oświadczenia potwierdzające spełnienie wymagań formalnych:

  • CV (życiorys),
  • odpis dyplomu oraz inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje

Oferty należy składać do dnia 25.09.2022 r. w Kadrach (pok. 26) Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej, w godzinach pacy (od poniedziałku do piątku) od 7.35 do 15.00 lub przesłać e’mailem na adres: kadry.psse.bielskobiala@sanepid.gov.pl lub na adres:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej
ul. Broniewskiego 21
43-300 Bielsko-Biała

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej.

Informacja : tel. kontaktowy: 33/816 00 12 w. 24 (Kadry)

Materiały

Treść ogłoszenia o pracę
Ogloszenie-Oferta​_pracy​_HDiM​_2022-09.pdf 0.13MB