Powrót

Zajęcia profilaktyczne w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie

12.06.2026

Zajęcia profilaktyczne w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie

12 czerwca w ramach Ogólnopolskiego Programu #MłodziŚwiadomi odbyły się zajęcia dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. Podczas spotkania przypomniano o znaczeniu profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową, omówiono sposoby zapobiegania zakażeniom oraz podkreślono wagę odpowiedzialnych i świadomych decyzji dotyczących własnego zdrowia i bezpieczeństwa. Celem programu jest zwiększanie wiedzy młodych ludzi oraz kształtowanie postaw sprzyjających ochronie zdrowia.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}