W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Oddział Laboratoryjny

logo PCA - badania AB 648Oddział Laboratoryjny prowadzi badania w ramach realizacji zadań określonych w Ustawie o Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz w formie zleceń od klientów zewnętrznych.

Laboratorium wdrożyło system zarządzania zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Posiadamy Certyfikat Akredytacji PCA nr AB 648, zakres akredytacji dostępny jest na stronie www.pca.gov.pl

Laboratorium stosuje metody analiz opublikowane w normach krajowych i międzynarodowych oraz procedurach badawczych.

Badania wykonywane są przez wykwalifikowanych analityków  z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i seminariach.

Wysoką jakość badań i wiarygodność wyników oraz kompetencje personelu Laboratorium potwierdzają bardzo dobre wyniki uzyskiwane w międzynarodowych badaniach biegłości.

Materiały

Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego Nr AB 648
Certyfikat-AB-648.pdf 0.80MB
{"register":{"columns":[]}}