W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs plastyczny - wyniki „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata”

14.05.2021

Konkurs Plastyczny „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata” - praca 1 miejsce
Powiatowa Stacja Sanitarno– Epidemiologiczna, Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w Szczecinie informuje o wynikach konkursu plastycznego pod hasłem: „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata”.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce

- Anna Markowska, Szkoła Podstawowa nr 47

 

II miejsce

- Julia Wędrychowska, Szkoła Podstawowa nr 37

- Piotr Parśniak, Szkoła Podstawowa nr 41 z OI

- Natalia Jędraszewska, Szkoła Podstawowa nr 69

- Natalia Kubiak, Szkoła Podstawowa nr 20

- Martyna Rembarz, Szkoła Podstawowa nr 11

 

III miejsce

- Amelia Zając, Szkoła Podstawowa nr 37

- Ewa Piątek, Szkoła Podstawowa nr 10

- Bartłomiej Panek, Szkoła Podstawowa nr 69

- Malwina Pękalska, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych,

 

Wyróżnienia:

- Aleksander Rusoł, Szkoła Podstawowa nr 10

- Julia Konarska, Szkoła Podstawowa nr 47

- Amanda Dziubała, Szkoła Podstawowa nr 37

- Hubert Starkiewicz, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych,

- Rafał Pal, Szkoła Podstawowa nr 69

- Weronika Reszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 69

- Kacper Smoliga, Specjalna Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta

- Agnieszka Bączkowska, Specjalna Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta

- Filip Bernatowski, Specjalna Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta

- Piotr Lubiński, Specjalna Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta

- Agnieszka Bączkowska, Specjalna Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta

- Przemysław Grodzki, Szkoła Podstawowa nr 20

- Wiktoria Zhmur, Szkoła Podstawowa nr 20

- Nikola Szałkowska, Szkoła Podstawowa nr 41 z OI

- Roksana Richter, Szkoła Podstawowa nr 41 z OI

- Zuzanna Kosielska, Szkoła Podstawowa nr 45

- Jarosław Łydka, Szkoła Podstawowa nr 45

- Julita Karaś, Szkoła Podstawowa nr 45

- Gracjan Wojdył, Szkoła Podstawowa nr 45

- Natalia Tarnowska, Szkoła Podstawowa nr 11

- Mateusz Burchart, Szkoła Podstawowa nr 11

- Maja Koniak, Szkoła Podstawowa nr 11

- Gabriela Brych, Szkoła Podstawowa nr 11

- Amelia Lewicka, Szkoła Podstawowa nr 11

Materiały

I miejsce Anna Markowska SP nr 47
I​_miejsce​_Anna​_Markowska​_SP​_nr​_47.jpg 0.08MB
II miejsce Julia Wędrychowska SP nr 37
II​_miejsce​_Julia​_Wędrychowska​_SP​_nr​_37.jpg 0.09MB
II miejsce Natalia Jędraszewska SP nr 69
II​_miejsce​_Natalia​_Jędraszewska​_SP​_nr​_69.jpg 0.11MB
II miejsce Natalia Kubiak SP nr 20
II​_miejsce​_Natalia​_Kubiak​_SP​_nr​_20.jpg 0.07MB
II miejsce Piotr Parśniak SP 41 z OI
II​_miejsce​_Piotr​_Parśniak​_SP​_41​_z​_OI.jpg 0.11MB
III miejsce Amelia Zając SP nr 37
III​_miejsce​_Amelia​_Zając​_SP​_nr​_37.jpg 0.15MB
II miejsce Martyna Rembarz SP nr 11
II​_miejsce​_Martyna​_Rembarz​_SP​_nr​_11.pdf 1.58MB