W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Elektroniczna skrzynka podawcza

logo ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) jest środkiem komunikacji elektronicznej umożliwiającym przyjmowanie i obsługę dokumentów elektronicznych podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym lub z wykorzystaniem profilu zaufanego, który jest odpowiednikiem bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego certyfikatem kwalifikowanym.

Aby złożyć tą drogą wniosek do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Węgrowie, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP (Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej). Założenie konta jest bezpłatne. Konto można założyć wchodząc na stronę www.epuap.gov.pl i postępując zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w serwisie.

USŁUGI NA ePUAP URUCHOMIONE PRZEZ PSSE w WĘGROWIE:

1. "Skargi, wnioski, zapytania do urzędu" - (pobierz formularz on line)

Uwaga:
Niezależnie od wprowadzonego kanału komunikacji przez ESP osoby, które nie dysponują bezpiecznym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, mogą korzystać z poczty e-mail: wegrow@psse.waw.pl

{"register":{"columns":[]}}