W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Bezpieczne miejsce dla mnie i mojej rodziny – Poradnik dla osób opuszczających miejsce zamieszkania ze względu na zagrożenia wojenne

01.03.2022

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przygotowało praktyczny poradnik dla obywateli Ukrainy, którzy są zmuszeni do opuszczenia swojego zamieszkania z powodu agresji Federacji Rosyjskiej. Poradnik został napisany w języku ukraińskim.

Infografika w języku ukraińskim – bezpieczne miejsce

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przygotowało praktyczny poradnik dla obywateli Ukrainy, którzy są zmuszeni do opuszczenia swojego zamieszkania z powodu agresji Federacji Rosyjskiej. Poradnik zawiera wskazówki jak przygotować się do drogi i co ze sobą zabrać, żeby sprawnie i bezpiecznie przemieścić się w rejony, które nie są objęte bezpośrednimi działaniami wojennymi. Poradnik został napisany w języku ukraińskim.

Poradnik - bezpieczne miejsce I

Poradnik - bezpieczne miejsce II

Poradnik - bezpieczne miejsce III

 

Materiały

Poradnik dla opuszczających miejsce zamieszkania ze wględu na zagrożenie wojenne
Безпечне​_місце​_для​_мене​_та​_моєї​_родини​_(002).pdf 0.17MB
{"register":{"columns":[]}}