W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Finałowa Gala Golden Pointe Shoes 2021

15.06.2021

Znamy gości finałowej Gali Golden Pointe Shoes 2021 Online. Kto z uczestników zostanie zwycięzcą? W tym roku wyjątkowe pokazy taneczne można będzie oglądać w dniach 18-20 czerwca z każdego miejsca na świecie. W części konkursowej udział weźmie 23 uczestników z: Albanii, Hiszpanii, Indonezji, Japonii, Polski, Włoch i USA.

Międzynarodowy Konkurs Baletowy Golden Pointe Shoes 2021 - Krostof Kovacs

18 czerwca 2021, piątek 

Pierwszego dnia młodzi tancerze zaprezentują się w choreografiach tańca klasycznego i współczesnego. Absolwenci przygotowywali swoje wykonania specjalnie na ten dzień, chcąc, jak najlepiej pokazać swoje umiejętności i talent. 

19 czerwca 2021, sobota

Drugiego dnia konkursu wykonawcy pokażą, jak czują i interpretują taniec. Zaprezentują dowolny układ, w którym pokażą swoje prawdziwe oblicze.

Podczas dwóch dni konkursowych widzowie będą mogli głosować i wybierać swojego kandydata do nagrody Laureata Publiczności. To od Państwa zależeć będzie, kto otrzyma to wspaniałe wyróżnienie, dlatego zapraszamy do głosowania!

20 czerwca 2021, niedziela o godz.: 17:00

Popołudnie trzeciego dnia warto zarezerwować na niecodzienne wrażenia i emocje. Podczas finałowej Gali wystąpią gwiazdy i zwycięzcy Golden Pointe Shoes 2021. Wśród zaproszonych gości będzie można zobaczyć:

Izabelę Szylińską, Gergo Balazsi i Yuki Wakabayashi; Marcina Kupińskiego wraz z Holly Dorger, Dawida Kupińskiego; Tomasza Fabiańskiego, Patryka Walczaka, Kristófa Szabó; Stanisława Węgrzyna i Sae Maeda, oraz Michala Krčmařa wraz z partnerką Violettą Keller.

Transmisja dni konkursowych oraz finałowej gali dostępna będzie za pośrednictwem platformy streamingowej: http://goldenpointeshoes.com/en/widz/.

To będzie niezapomniane widowisko!

Zdjęcia (1)