W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konferencja z Polonią organizowana przez Centrum Łukasiewicza

24.11.2021

W dniu 16 grudnia 2021 r. odbędzie się Konferencja z Polonią online organizowana przez Centrum Łukasiewicza.

Konferencja z Polonią organizowana przez Centrum Łukasiewicza

Zaproszenie

Mamy ogromną przyjemność zaprosić badaczy polskiego pochodzenia z całego świata na Konferencję z Polonią. Konferencja zaplanowana jest na 16 grudnia 2021 r. w godzinach 16:00-20:00 CET. Celem wydarzenia jest prezentacja Łukasiewicza oraz możliwości współpracy z nami, zainicjowanie wspólnych projektów oraz integracja polonijnego środowiska naukowego.

W trakcie jednodniowego wydarzenia planujemy zorganizowanie panelów z udziałem wybitnych naukowców oraz przedstawicieli biznesu związanego z innowacjami. Przewidujemy również organizację sesji matchmakingowej, podczas której będą mogli Państwo bezpośrednio porozmawiać z badaczami z Łukasiewicza.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/r/ggr1KkjcZa . W formularzu prosimy o podanie obszarów Państwa działalności naukowej.

Więcej o Łukasiewiczu: https://lukasiewicz.gov.pl/

Materiały

Zaproszenie na Konferencję z Polonią organizowaną przez Centrum Łukasiewicza
Zaproszenie​_konferencja​_z​_Polonią​_16122021.pdf 0.44MB
Konferencja z Polonią organizowana przez Centrum Łukasiewicza
Konferencja​_z​_Polonią​_organizowana​_przez​_Centrum​_Łukasiewicza.pdf 0.77MB
{"register":{"columns":[]}}