W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uwaga! Dyżur konsularny w Durbanie

02.09.2021

Wydział Konsularny Ambasady RP w Pretorii serdecznie zaprasza na najbliższy dyżur w Durbanie, który odbędzie się w dniach 18-19 września 2021 r.

Ambasada RP w Pretorii

Szanowni Państwo,

Wydział Konsularny Ambasady RP w Pretorii serdecznie zaprasza na  najbliższy dyżur w Durbanie, który został zaplanowany w następujących dniach :

18 września (sobota), godz. 9:00-13:30 oraz 15:00-20:00
19 września (niedziela), godz. 9:00-13:30 oraz 15:00-17:00

Adres: siedziba Konsula Honorowego RP w Durbanie, 3 Chase Place, Westville 3630

UWAGA: na dyżur bezwzględnie obowiązują zapisy. W celach organizacyjnych poprosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy Konsula Honorowego w Durbanie: kfoxon@icon.co.za . Prosimy o dokonanie zgłoszenia dla każdej osoby dla której będziemy wykonywać czynność (rodzina 3 osobowa wnioskująca o paszport to 3 osobne czynności zatem w mailu proszę tę informację uwzględnić). Dyktowane jest to wymogami sanitarnymi i Państwa bezpieczeństwem. Osoby nie zapisane nie zostaną na dyżur przyjęte.

Wszystkich interesantów prosimy o przestrzeganie zaleceń sanitarnych:

- zasłonięcie ust i nosa (maseczka)
- dezynfekcja dłoni
- zachowanie odległości między klientami.

Do zobaczenia w Durbanie,

Michał Gierwatowski
Konsul RP w Pretorii