W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Otwarty konkurs ofert pn. „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – Infrastruktura polonijna 2022”

02.11.2021

Uprzejmie informujemy, że dnia 29 października 2021 r. Minister Spraw Zagranicznych ogłosił otwarty konkurs ofert pn.„Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – Infrastruktura polonijna 2022”. Celem realizacji projektów wybranych w ramach konkursu jest podniesienie jakości edukacji w szkołach polskich i polonijnych oraz podniesienie jakości pracy Domów Polskich i innych instytucji polonijnych położonych poza granicami RP.

Komunikat

O dotacje mogą ubiegać się zarejestrowane w Polsce organizacje pozarządowe (takie jak  fundacje, stowarzyszenia, podmioty kościelne i in.), zaangażowane na rzecz wsparcia Polonii i Polaków na całym świecie. Termin nadsyłania ofert do MSZ został wyznaczony na dzień 19 listopada 2021 r. Ogłoszenie oraz szczegółowe informacje o konkursie znajduje się pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/konkurs-wspolpraca-z-polonia-i-polakami-za-granica--infrastruktura-polonijna-2022

{"register":{"columns":[]}}