W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat o realizacji zadań ustawowych i statutowych

28.05.2021

Komunikat o realizacji zadań ustawowych i statutowych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku

Uwaga pilny komunikat

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiologiczną informujemy, że od 01.06.2021 roku Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku wznawia realizację zadań ustawowych i statutowych o charakterze publicznym.

Oznacza to, że w WSSE w Białymstoku:

  1. powraca bezpośrednia obsługa interesantów, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego,
  2. wykonywane są wszystkie badania laboratoryjne, które przed zawieszeniem wykonywała Wojewódzka Stacja, z wyjątkiem badań w kierunku Salmonella i Shigella oraz badań serologicznych materiału biologicznego.

W najbliższym czasie planowane jest wznowienie pozostałych zawieszonych badań, o czym poinformujemy Państwa stosownym komunikatem.

We wszystkich sprawach prowadzonych przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku można kontaktować się telefonicznie i elektronicznie lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną.

Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku dziękuje za wyrozumiałość w okresie ograniczonego funkcjonowania WSSE w Białymstoku.