W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs na teledysk do piosenki "Mydło i woda - tak się zaczyna Wirusoochrona" dla nauczycieli przedszkolnych - zgłoś się!

21.09.2021

Baner informacyjny opracowany do wojewódzkiej Akcji pt. Wirusoochrona" - konkurs dla nauczycieli

Konkurs jest wydarzeniem wojewódzkim, skierowanym do nauczycieli przedszkolnych z terenu województwa śląskiego. 

Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu teledysku do autorskiej piosenki "Mydło i woda - tak się zaczyna Wirusoochrona", nagranej specjanie na potrzeby Wojewódzkiej Akcji "Wirusoochrona".

Realizatorem zadania konkursowego jest nauczyciel. Każde przedszkole może nadesłać wyłącznie 1 pracę konkursową.

Prace konkursowe należy przesłać do właściwych terenowo dla poszczególnych placówek oświatowych powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych w terminie do dnia 20 października 2021 r. Regulamin konkursu zostanie przesłany przez Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne.

Organizatorem konkursu na teledysk do piosenki "Mydło i woda - tak się zaczyna Wirusoochrona" jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach.

{"register":{"columns":[]}}