W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki konkursu na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni

29.09.2021

Baner do Konkursu dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, pod nazwą: „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”- wyniki konkursu. Na niebieskim tle nazwa konkursu oraz graficznie obrazki: słońce, drzewa i kamera"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni w miejscu zamieszkania – lato 2021 pn. „Wakacje: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie” został rozstrzygnięty.

Dziękujemy wszystkim Organizatorom wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, którzy podjęli wyzwanie i przygotowali film prezentujący przebieg półkolonii.

W dniu 28 września 2021 r. w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, złożonej z przedstawicieli organizatorów konkursu, a mianowicie:  Wojewody Śląskiego, Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, Komendanta Wojewódzki Policji w Katowicach oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu było promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania. Ocenie podlegała zawartość merytoryczna programu, pomysłowość i oryginalność filmu oraz stopień realizacji hasła przewodniego konkursu z uwzględnieniem elementów edukacyjnych dotyczących bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu.

Komisja wyłoniła następujących laureatów konkursu:

1 miejsce

Zespól Szkolno-Przedszkolny

Bestwinka, ul. Dworkowa 3

2 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 4

Bielsko-Biała, ul. E. Plater 3

3 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 34

Katowice, ul. Zielonogórska 3

Autorom nagrodzonych prac gratulujemy!
     

{"register":{"columns":[]}}