W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs poetycki "Lirycznie zaszczepieni"

03.03.2021

Na granatowym tle występuje w lewym górnym rogu logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Obramowanie w kolorze granatowym, na którym umieszczony jest napis Państwowa Inspekcja Sanitarna. W środku na czerwonym tle znajduje się biały kwadrat z wizerunkiem orła). Poniżej pochyłe Hasło #SzczepimySię, w prawym górnym rogu ilustracja tarczy z wirusem w środku. Po środku znajduje się koło w kolorze błękitu, a w nim wpisany tekst Konkurs poetycki ”Lirycznie zaszczepieni”. W lewym dolnym rogu umieszczony rysunek pióra z kałamarzem, natomiast z prawej strony na dole adres strony internetowej www.gov.pl/web/wsse-szczecin

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie zaprasza uczniów klas 5-7 szkół podstawowych do udziału w konkursie na wiersz o tematyce zapobiegania zakażeniom koronawirusem SARS-COV-2 oraz szczepień ochronnych.

Konkurs ogłoszony został w ramach akcji #SzczepimySię.

Zgłoszenia należy przesyłać do 16.04.2021 r.

Materiały

Regulamin konkursu
Regulamin​_konkursu.pdf 0.58MB
Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy
Załącznik​_nr​_1​_FORMULARZ​_ZGŁOSZENIOWY.docx 0.10MB
Załącznik nr 2 - zgoda przedstawiciela ustawowowego do udziału w konkursie
załącznik​_nr​_2​_zgoda​_przedstawiciela​_ustawowowego​_do​_udziału​_w​_konkursie.docx 0.03MB