W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

#SzczepimySię

26.01.2021

Po lewej stronie występuje logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Obramowanie w kolorze granatowym, na którym umieszczony jest napis Państwowa Inspekcja Sanitarna. W środku na czerwonym tle znajduje się biały kwadrat z wizerunkiem orła),
niżej #SzczepimySię, niżej: Szczepienia osób +70 rozpoczęły się 25.01.2021 r., na samym dole znajduje się link do strony: www.gov.pl/web/szczepimysie. Po prawej stronie od góry: hasło #SzczepimySię,
Para seniorów – kobieta i mężczyzna. Kobieta w długich siwych włosach, okularach. Ubrana jest w różowy sweterek, bordową kamizelkę, szare spodnie oraz czarne buty. Kobieta i mężczyzna podążają razem pod rękę. Mężczyzna posiada siwy zarost i włosy. Ubrany jest w jasny, turkusowy sweter, niebieskie spodnie oraz czarne buty. Mężczyzna podpiera się laską.
Poniżej: postać medyka –mężczyzny.
Mężczyzna występuje w białej masce, błękitnym fartuchu oraz rękawiczkach, w prawej dłoni trzyma strzykawkę z igłą – skierowaną ku parze seniorów.

25 stycznia rozpoczęty został proces szczepień osób z grupy powyżej 70 roku życia.

Największym punktem szczepień w województwie zachodniopomorskim jest ten zorganizowany w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera 3/5/7  na Osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie.