Ogłoszenie o pracy - pomoc nauczyciela dla ucznia szkoły podstawowej

16.02.2024

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego
ul. Krasińskiego 1, 01-530 Warszawa

zatrudni pomoc nauczyciela dla ucznia szkoły podstawowej

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie średnie;
- zaświadczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych.
Wymagania dodatkowe:
- wykształcenie pedagogiczne;
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku obowiązku szkolnego.
Zakres obowiązków:
- pomoc uczniowi kl. 4 SP w trakcie zajęć klasowych i grupowych organizowanych w siedzibie szkoły;
- współpraca z nauczycielami oraz psychologiem i pedagogiem szkolnym;
- przekazywanie informacji o uczniu jego rodzicom.
Warunki zatrudnienia:
- umowa zlecenie na czas określony do końca czerwca, z możliwością przedłużenia od września.
- wymiar zatrudnienia: pon-pt w godz. 8-15 (zgodnie z planem zajęć)

Pierwsza publikacja:
16.02.2024 18:38 Hanna Sawicka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Hanna Sawicka/Mariusz Tokarski
Ogłoszenie o pracy - pomoc nauczyciela dla ucznia szkoły podstawowej 1.0 16.02.2024 18:38 Hanna Sawicka