Ogłoszenie o pracy - robotnik do pracy lekkiej

12.03.2023

Termin składania ofert - do dnia 22 III 2023

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego 01-530 Warszawa,
ul. Krasińskiego 1, Sekretariat – tel. (22) 839-18-78
www.gov.pl/zpsm4warszawa       sekretariat@szymanowski.edu.pl

zatrudni pracownika na stanowisko: ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ

1. WYMIAR CZASU PRACY – 1 etat, umowa o pracę.

2. ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA WW. STANOWISKU OBEJMUJE PRZEDE WSZYSTKIM:
1) wykonywanie obchodów Szkoły i zgłaszanie do przełożonego zauważonych nieprawidłowości;
2) pielęgnacja zieleni wewnątrz budynku jak i na terenie zewnętrznym Szkoły;
3) utrzymywanie porządku na chodniku prowadzącym do Szkoły, na dziedzińcu Szkoły i parkingu (zamiatanie, odśnieżanie);
4) współpraca z portierami;
5) nadzorowanie wejścia/wyjścia do Szkoły w celu zabezpieczenia przed dostępem osób niepożądanych wskazanych przez przełożonego.

3. WYMAGANIA FORMALNE:
1) niezbędne:
a) wykształcenie podstawowe;
b) umiejętności techniczne potrzebne do wykonywania drobnych prac konserwatorskich;
2) dodatkowe:
a) rzetelność, dyspozycyjność
b) odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

4. WYMAGANE DOKUMENTY:
1) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie lub CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz.U. z 2022 poz. 1510), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane służące do kontaktu z kandydatem (np. numer telefonu), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeżeli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust.1 RODO (oświadczenie może mieć następującą formę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach.”).

5. OFERUJEMY:
1) stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
2) możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
3) pracę w przyjaznym, zaangażowanym i kreatywnym zespole.
6. SPOSÓB I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
1) dokumenty można składać:
a) drogą elektroniczną na adres: m.chylak@szymanowski.edu.pl
b) osobiście w sekretariacie ZPSM nr 4 lub pocztą na adres Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego 01-530 Warszawa, ul. Krasińskiego 1 (z dopiskiem na kopercie: „Nabór na stanowisko robotnik do pracy lekkiej”),
2) termin składania ofert: 22 marca 2023 r. (decyduje data wpływu do ZPSM nr 4).

7. INFORMACJE DODATKOWE:
W wyniku wstępnej oceny ofert, wybrane osoby będą zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.
Oferta rozpatrzona negatywnie, będzie usunięta lub zniszczona.

Pierwsza publikacja:
12.03.2023 19:09 Hanna Sawicka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Agnieszka Dąbrowska/Mariusz Tokarski
Ogłoszenie o pracy - robotnik do pracy lekkiej 1.0 12.03.2023 19:09 Hanna Sawicka