W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

BackunDay 2025

BackunDay 2025
2025-11-13 
 

, 
Backun Day

Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, kanadyjski producent klarnetów BACKUN  oraz jego przedstawiciel w Polsce – ZM Concept, serdecznie zapraszają uczniów oraz nauczycieli Państwa szkoły na warsztaty klarnetowe BACKUN DAY 2025, które odbędą się już 13 listopada 2025 r.

 W wydarzeniu wezmą udział:

- dr hab. Andrzej Wojciechowski (Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, AM Gdańsk),

- Karol Sikora (Sinfonia Varsovia, AM Kraków),  

- Piotr Thieu Quang (Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie), 

- Szymon Klima (Kraków)

 

oraz gość specjalny - Jean-Francois Bescond (Orchestre Philharmonique de L'Oise,

European Market Development Manager 

of Eastman and Backun)

 

 

 W ramach BACKUN DAY 2025 zorganizowaliśmy dla Państwa warsztaty, wykłady, lekcje mistrzowskie, koncert zaproszonych gości, premiera nowego modelu klarnetu – BACKUN ESSENCE, a także wystawę instrumentów i akcesoriów.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie m.in. w salach koncertowych naszej szkoły (lekcje z zaproszonymi gośćmi, koncert, wykłady) oraz w formie zdalnej (premiera nowego modelu klarnetu – BACKUN ESSENCE). Zapraszamy uczniów i studentów do udziału w warsztatach i lekcjach mistrzowskich. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Celem zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego - kliknij w  LINK

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 listopada br. Organizatorzy zastrzegają prawo do ograniczenia liczby aktywnych uczestników warsztatów. 
W razie pytań prosimy o kontakt z panem Arturem Modrzejewskim:
artur.modrzejewski@zsm.org.pl

Do zobaczenia na BACKUN DAY 2025 na Rojnej!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}