Tytuł/stanowisko: Nauczyciel matematyki

Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi ogłasza nabór do pracy na stanowisko: Nauczyciel matematyki

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 22-08-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r. Wymiar czasu pracy: 8,0/18,00 etatu

Zakres obowiązków

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w szczególności:

  • rzetelne i systematyczne przygotowywanie się do zajęć,
  • doskonalenie warsztatu pracy poprzez systematyczny udział w formach doskonalenia zawodowego
  • dążenie do uzyskania jak najwyższych efektów kształcenia,
  • sprawowanie opieki nad uczniami podczas wycieczek, koncertów, konkursów i innych zajęć odbywających się w szkole i poza siedzibą szkoły,
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji szkolnej,
  • udział w zebraniach kadry pedagogicznej,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • inne zadania przewidziane Statutem ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: łódzkie
Zespół Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Łodzi, ul. Rojna 20, 91-134

Wymagania

Wymagania dodatkowe:

  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i otwartość,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Wymagane dokumenty

Na dokumentację aplikacyjną składają się:

  • List motywacyjny – podpisany odręcznie,
  • Życiorys (curriculum vitae) - podpisany odręcznie,
  • Oryginał kwestionariusza osobowego dla osób ubiegających się o zatrudnienie, wraz z klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.  o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019 poz. 1781) – podpisany odręcznie,
  • Kopie posiadanych świadectw pracy – potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, w tym również kopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach - potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem,
  • Kopię dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego - potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem, z wyłączeniem osób, o których mowa w art. 10 ust.5 pkt.1 KN,
  • Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych – podpisane odręcznie,
  • Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe – podpisany odręcznie.

Benefity

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • szkolenia;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pracę w przyjaznym, zaangażowanym i kreatywnym zespole.

Informacje dodatkowe

Za datę doręczenia uważa się datę otrzymania dokumentów przez jednostkę (datę wpływu).

Dokumenty, które wpłyną po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci, których oferty spełniają wymogi formalne niniejszego ogłoszenia, zostaną dopuszczeni do dalszego etapu naboru
i powiadomieni indywidualnie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Dokumenty kandydata wybranego w procesie naboru i zatrudnionego w placówce zostaną dołączone do akt osobowych.
Dokumenty pozostałych kandydatów będą przechowywane w siedzibie ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi przez okres trzech miesięcy od dnia zatrudnienia wybranego kandydata. W tym okresie kandydaci będą mogli odebrać swoje dokumenty osobiście za pokwitowaniem, a po jego zakończeniu nieodebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone. Niezwłocznie po zakończeniu naboru, informacja o jego wyniku zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi.

Materiały

Kwestionariusz kandydata
Kwestionariusz​_kandydat​_DD.docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
19.07.2023 23:07 Łukasz Bosek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
ZSM im. Stanisława Moniuszki w Łodzi
Ogłoszenie pracy - Nauczyciel matematyki (nabór zakończony) 5.0 24.08.2023 17:45 Łukasz Bosek
Ogłoszenie pracy - Nauczyciel matematyki 4.0 07.08.2023 16:45 Łukasz Bosek
Ogłoszenie pracy - Nauczyciel matematyki 3.0 25.07.2023 18:30 Łukasz Bosek
Ogłoszenie pracy - Nauczyciel matematyki 2.0 19.07.2023 23:26 Łukasz Bosek
Ogłoszenie pracy - Nauczyciel matematyki 1.0 19.07.2023 23:07 Łukasz Bosek