W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Jak umówić się na spotkanie w konsulacie?

UWAGA! Tymczasowa zmiana organizacji działalności placówki (AKTUALIZACJA 21.09.2020 r.):

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Erywaniu informuje, że ze względu na sytuację epidemiczną w okresie od 22.09.2020 r. do 02.10.2020 r. włącznie nastąpi zmiana organizacji pracy urzędu.

Z dniem 22.09.2020 r. Wydział Konsularny i Polonii zawiesza  przyjmowanie wniosków o wydanie wiz, wniosków o wydanie/przedłużenie ważności Karty Polaka oraz przyjęcia interesantów we wszystkich sprawach niewymagających natychmiastowej interwencji konsula.

Odbiór dokumentów złożonych w Wydziale Konsularnym i Polonii Ambasady będzie możliwy od  05.10.2020 r. W sytuacjach wyjątkowych, wymagających odbioru złożonych w Ambasadzie dokumentów, prosimy kontaktować się drogą elektroniczną pod adresem erywan.amb.wk@msz.gov.pl .    

Obywatele polscy, którzy znaleźli się w trudnej i nieoczekiwanej sytuacji, wymagającej pilnej interwencji konsula, mogą kontaktować się z konsulatem pod numerem telefonu: +374 91 426 885. Jest to telefon alarmowy wyłącznie dla obywateli polskich wymagających pomocy konsularnej.

Okres funkcjonowania urzędu w ograniczonym zakresie może ulec zmianie stosownie do rozwoju sytuacji epidemicznej dlatego prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.

Za powstałe utrudnienia niezmiernie przepraszamy.