W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dojazd

Jesteśmy jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce. Mieścimy się niemal w samym centrum Warszawy, przy ulicy Wołoskiej 137. Instytut rozlokowany jest w kwartale ulic: Wołoska, Racławicka, Miłobędzka, Juliana Kulskiego.

Wejście od ul. Wołoskiej

Tramwaj linie: 17
Autobus linii: 138, 168, N34
Metro: Stacja Racławicka (do przejścia około 800 m ulicą Dąbrowskiego) lub Stacja Pole Mokotowskie, następnie tramwaj nr  17

Wejście od ul Miłobędzkiej

Autobus linii: 141, 172, N01

Mapa
Skorzystaj z naszego transportu medycznego

Dla naszych Pacjentów wprowadziliśmy usługę, dzięki której po zakończeniu leczenia w PIM MSWiA lub wybierając się do Instytutu na planowane badania i konsultacje, mają możliwość skorzystania odpłatnie z transportu medycznego.

Jak to działa ?

Usługa obejmuje: odebranie pacjenta z kliniki/oddziału do domu, transport karetką we wskazane miejsce, wykonanie niezbędnych procedur medycznych w trakcie transportu (zakres właściwy dla zespołu ratownictwa medycznego), przetransportowanie z karetki bezpośrednio do domu/miejsca konsultacji.

Jak zamówić karetkę?

  • zadzwonić pod nr telefonu (22) 508 15 00
  • podać następujące informacje: imię i nazwisko, tel. kontaktowy; informację skąd zabrać pacjenta; miejsce docelowe transportu; ważne informacje medyczne (konieczność stosowania tlenu, transport w pozycji leżącej, itp.)
  • podać dogodny dla pacjenta termin i porę transportu
  • dyspozytor udzieli informacji o możliwości transportu i jego cenie
  • w wyznaczonym przedziale czasowym zespół ratownictwa medycznego przybędzie we wskazane miejsce (istnieje możliwość transportu na noszach i krzesełku transportowym)
  • ratownicy pomogą pacjentowi zejść lub zniosą do karetki
  • opłaty za transport można dokonać gotówką u kierowcy pogotowia ratunkowego (za zleconą usługę zostanie wystawiony rachunek)
  • pacjent zostanie zawieziony pod wskazany adres, odprowadzony bezpośrednio do domu
  • w przypadku transportu na konsultację lub badanie istnieje możliwość zamówienia transportu powrotnego

Sprawdź rozkład jazdy na stronie ZTM Warszawa

Wyznacz dojazd samochodem

{"register":{"columns":[]}}