W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Projektuj z nami publiczne produkty cyfrowe

Odpowiadamy na Twoje potrzeby

Jesteśmy z Tobą, gdy nagle podczas wakacji musisz załatwić sprawę urzędową. Potrzebujesz nas, wysyłając wniosek w drodze do pracy. Wyręczamy Cię, gdy przez niepełnosprawność lub inną niedyspozycję nie możesz pójść do urzędu. Dzięki wiarygodnym informacjom z naszych oficjalnych serwisów wiesz, co robić w danej sytuacji. Dobrze zaprojektowana strona czy usługa może naprawdę ułatwić życie.

 

Projektuj z nami cyfrowe państwo

Tworzymy i rozwijamy usługi publiczne, aplikacje oraz strony internetowe dla milionów użytkowników. Budujemy systemy, które usprawniają funkcjonowanie państwa. Cyfryzujemy Polskę, aby załatwianie spraw, w tym urzędowych, było łatwe i wygodne dla każdego. Ty też możesz mieć w tym swój udział.

 

Co tu robimy

Pokazujemy gotowe produkty cyfrowe, a także makiety projektów, nad którymi pracujemy. Znajdziesz tu również raporty z badań. Czerpiemy z nich wiedzę na temat potrzeb użytkowników. Wiemy, że warto pytać i rozmawiać, dlatego zapraszamy Cię do współtworzenia państwowych e-usług – dołącz do społeczności badawczej.

 

Jak to działa

Sprawdź poniżej listę aktualnych projektów. Kliknij wybrany kafelek, aby dowiedzieć się:

 • jaki jest cel projektu,

 • na jakim etapie jest projekt,

 • jak wygląda lub będzie wyglądać finalny produkt.

   

  Następnie weź udział w badaniach i oceń nasze najnowsze projekty. Pomóż nam dopasować je do Twoich potrzeb. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

 • Zobacz nasze projekty

  Aktualności

  zobacz wszystkie
  {"register":{"columns":[]}}