W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sierpniowa publikacja nt. Festiwalu DUOS – organizowanego w ramach współpracy międzynarodowej na rzecz wzmocnienia siły kobiet poprzez sztukę - na portalu "See Africa Today " w Kenii

03.09.2021

W wyniku współpracy placówki z redakcją See Africa Today, strony internetowej zorientowanej na podróże, zawierającej treści skoncentrowane na pięknie Afryki, w sierpniu ukazał się obszerny materiał nt. DUOS Festival, który jest głównym wydarzeniem kampanii wzmacniających pozycję kobiet poprzez kenijsko-polską sztukę.

DUOS FESTIVAL

Festiwal jest częścią projektu Transcultural Perspectives in Art and Art Education (TPAAE) i odbędzie się w terminie 3-4 września w obszarach Kilifi. W listopadzie kenijscy artyści pojadą do Szczecina na wystawę w Muzeum Narodowym, obejmującą prace z Festiwalu DUOS. Artyści z Polski i Kenii prezentują prace, które wykonali wspólnie ze studentami Uniwersytetu Pwani w Kilifi.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją na stronie internetowej See Africa Today.