W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konferencja prasowa z udziałem minister klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski ws. ograniczenia wycinki drzew na wybranych obszarach Polski.

Konferencja prasowa z udziałem minister klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski ws. ograniczenia wycinki drzew na wybranych obszarach Polski.
2024-01-08 13:00
 

Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Warszawa 
  • KIEDY

    08 stycznia 2024 (poniedziałek)

    godz 13:00

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Ministerstwo Klimatu i Środowiska

    Warszawa

  • AKREDYTACJE MEDIÓW

    • zapisy od 07 stycznia 2024 (niedziela) godz. 18:00
    • zapisy do 08 stycznia 2024 (poniedziałek) godz. 11:30

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w konferencji prasowej ws. ograniczenia wycinki drzew na wybranych obszarach Polski.

W spotkaniu wezmą udział:

•            Paulina Hennig-Kloska, minister klimatu i środowiska,

•            Mikołaj Dorożała, wiceminister klimatu i środowiska.

Spotkanie prasowe odbędzie się w poniedziałek 8 stycznia 2024 r., o godz. 13:00, w siedzibie Ministerstwa Klimatu i Środowiska (ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa).

{"register":{"columns":[]}}