W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne ws. ROP (UWAGA! Zmiana terminu spotkania)

14.01.2020

Zapraszamy do udziału w II spotkaniu konsultacyjnym w sprawie rozszerzonej odpowiedzialności producenta w związku z koniecznością transpozycji do polskiego prawa tzw. pakietu odpadowego.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną założenia transpozycji przepisów dot. rozszerzonej odpowiedzialności producenta oraz systemu kaucyjnego w odniesieniu do opakowań i odpadów opakowaniowych.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2020 r. o godz. 10:00, w sali 324B (III piętro), w Ministerstwie Klimatu, ul. Wawelska 52/54, 03-938 Warszawa.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: magdalena.reszka@mos.gov.pl do dnia 10 stycznia br. Prosimy o wskazanie grupy, jaka będzie reprezentowana przez zgłaszaną osobę np. samorząd, wprowadzający, recykler, organizacja odzysku.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 1 osoby z jednej organizacji. W przypadku izb, związków, stowarzyszeń zrzeszających przedsiębiorców możliwe jest zgłoszenie maksymalnie 2 osób z każdej izby, związku, stowarzyszenia. Wpisanie na listę uczestników spotkania zostanie potwierdzone drogą mailową. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Zmiana terminu spotkania – zobacz więcej informacji.