W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zgłoszenie dołączenia do „Zespołów Lasów Społecznych”

10.05.2024

Ministerstwo Klimatu i Środowiska otwiera możliwość zgłaszania się organizacji społecznych w celu dołączenia do "Zespołów lasów społecznych".

drzewo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym dotyczącym wyznaczenia obszarów
o szczególnych walorach społecznych, zgodnie z poleceniem Minister Klimatu i Środowiska z 26 kwietnia 2024 r. w sprawie wyznaczania lasów o wiodącej funkcji społecznej (poniżej), Ministerstwo Klimatu i Środowiska otwiera możliwość zgłaszania się organizacji społecznych w celu dołączenia do "Zespołów lasów społecznych".

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: zespoly.lasow.spolecznych@klimat.gov.pl

Uwaga. W zgłoszeniu należy:

  1. Podać pełną nazwę organizacji (z dokładnym adresem oraz elektronicznym adresem do korespondencji) oraz wskazanie osoby uprawnionej do jej reprezentacji, w tym danych kontaktowych do niej.
  2. Podać nazwę lasów, dla których podmiot wyraża zgodę w celu dołączenia do „Zespołu lasów społecznych” - "Lasy Trójmiasto", "Lasy Szczecin", "Lasy Bydgoszcz/Toruń", "Lasy Poznań", "Lasy Warszawa", "Lasy Łódź", "Lasy Wrocław", "Lasy Katowice", "Lasy Kraków".
  3. Wskazać uzasadnienie zgłoszenia się organizacji do dołączenia do prac danego „Zespołu lasów społecznych”.
  4. Załączyć statut lub regulamin organizacji, z zaznaczaniem celów statutowych lub regulaminowych uzasadniających udział w Zespole dla danych lasów.
  5. Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną przetwarzania danych osobowych osób przekazujących zgłoszenia do „Zespołu Lasów Społecznych” (poniżej).

Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane.

Na zgłoszenia czekamy do 17 maja 2024 r. włącznie.

Materiały

Klauzula​_informacyjna​_dotyczaca​_przetwarzania​_danych​_osobowych
Klauzula​_informacyjna​_dotyczaca​_przetwarzania​_danych​_osobowych.docx 0.03MB
Polecenie​_do​_DGLP​_ws​_lasów​_społecznych-1
Polecenie​_do​_DGLP​_ws​_lasów​_społecznych-1.pdf 0.12MB
{"register":{"columns":[]}}