W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja na skrzyżowaniu ulic ks. Frenzla i Kosynierów

10.06.2021

Zdjęcie przedstawia na pierwszym planie samochód uczestniczącym w kolizji. Z tyłu stoi karetka pogotowia, średni samochód ratowniczo - gaśniczy oraz lekki samochód ratownictwa technicznego. obok samochodów stoją policjanci i strażacy.

10 czerwca 2021 roku o godz. 6.04 stanowisko kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Piekarach Śląskich odebrało zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów.

Po przybyciu zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia kierujący działaniami ratowniczymi potwierdził, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic ks. Frenzla  oraz ul. Kosynierów. Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu znajdowały się poza pojazdami. Na miejscu znajdowały się zespól ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeprowadzeniu rozpoznania w zakresie zagrożenia koronawirusem (brak zagrożenia), kierowaniu ruchem po wprowadzeniu ruchu wahadłowego oraz uprzątnięciu jezdni z elementów karoserii.

 

 

Opracowanie: bryg. A. Patalong
Zdjęcia: ogn. M. Romanek

 

Zdjęcia (3)