W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczyste Obchody Święta Policji

21.07.2021

Święto Policji

20 lipca br. na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego odbył się uroczysty apel związany z obchodami Święta Policji w Komendzie Stołecznej Policji. Garnizon stołeczny jest drugim co do wielkości w kraju i może poszczycić się wieloma sukcesami, czego efektem jest wyjątkowo wysoki stopień poczucia bezpieczeństwa wśród mieszańców Warszawy, zgodnie z badaniami sięgający aż 92%.

Wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym tutejszej komendy życzymy wielu sukcesów, awansów, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz jak najwięcej satysfakcji ze służby na rzecz lokalnej społeczności, a odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym serdecznie gratulujemy.  Państwową Straż Pożarną na uroczystościach reprezentował Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP - nadbryg. Jarosław Nowosielski oraz Komendant Miejski PSP m.st. Warszawy - st. bryg. Leszek Smuniewski, który w trakcie uroczystości otrzymał Brązowy Medal za Zasługi dla Policji z rąk nadinspektora Pawła Dzierżaka – Komendanta Stołecznego Policji.

Zdjęcia (5)