W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Baner bitwa o remizy

Baner dostępność

Baner Schrony

Baner Schrony

Ogłoszenie o naborze

16.01.2024 r. - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy ogłasza nabór kandydatów do pełnienia służby przygotowawczej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.

13.02.2024 r. Ogłoszenie nowych naborów do służby na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Finansowym oraz na stanowisko starszego specjalisty - psycholog.

Więcej informacji o zakończeniu ETAPU 1 w zakładce Słuzba i praca

Aktualności

zobacz wszystkie

Komunikaty Komendanta Głównego i Wojewódzkiego PSP

Przejdź do strony
[{"title":"Aktualności","url":"/web/kgpsp/aktualnosci","description":"KG PSP"},{"title":"Aktualności","url":"/web/kwpsp-warszawa/aktualnosci","description":"KW PSP Warszawa"}]

Ilość interwencji strażaków KMPSP w ciągu ostatnich 10 dni

Prewencja społeczna

zobacz wszystkie

Ratownictwo specjalistyczne

W strukturze Komendy wyznaczonych jest sześć Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych do wykonywania zadań ratowniczych na poziomie specjalistycznym. Tworzą one pięć grup i jedną sekcję ratownictwa specjalistycznego:

zobacz wszystkie

Kierownictwo

zobacz wszystkie
{"register":{"columns":[]}}